Szczegóły oferty

Pracownik budowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

lubin, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik budowlany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: prawo jazdy kat. B - pożądane
  • min. 3 m-ce doświadczenia w pracach budowlanych, umiejętność kładzenia płytek, wykonywania elewacji z cegły klinkierowej, kładzenia pokryć dachowych, mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • kładzenie płytek, prace hydrauliczne, elewacyjne - kładzenie elewacji z cegły klinkierowej, prace dekarskie- pokrycia dachowe, prace w Lubinie i okolicach wg zleceń

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie Jana Kilińskiego 12B Lubin 59-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).