Szczegóły oferty

Pracownik budowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-02

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik budowlany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe
  • Doświadczenie w branzy budowlanej
  • Umiejętnośc nakładania tynku pod gładź
  • Umiejetność ocieplania budynków
  • Umiejetnośc kładzenia glazury, mozaiki szkalanej i ceramicznej.

Zakres obowiązków:

  • Prace ogólnobudowlanezwiązane z nakładaniem tynków i gładzi oraz mozaiki
  • prace wykonczeniowe na budowie
  • obsługi betoniarki. Miejsce pracy Łódż + teren całego kaju.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).