Podstawowe informacje

Pracownik budowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódzkie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
02-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 1300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik budowlany

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • Doświadczenie w branzy budowlanej
  • Umiejętnośc nakładania tynku pod gładź
  • Umiejetność ocieplania budynków
  • Umiejetnośc kładzenia glazury, mozaiki szkalanej i ceramicznej.

Zakres obowiązków:

  • Prace ogólnobudowlanezwiązane z nakładaniem tynków i gładzi oraz mozaiki
  • prace wykonczeniowe na budowie
  • obsługi betoniarki. Miejsce pracy Łódż + teren całego kaju.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018