Podstawowe informacje

Pracownik budowlany

Antis Przedsiębiorstwo Budowlano Konserwatorskie

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
03-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik budowlany

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - umiejętności: kurs zawodu - malarz budowlany
  • kurs zawodu - malarz-tynkarz
  • Firma z 20 letnim doświadczeniem w konserwacji zabytków. Do pracodawcy mogą się również zgłaszać osoby chętne do pracy w charakterze pomocnika.

Zakres obowiązków:

  • prace budowlane na terenie Krakowa

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

kontakt telefoniczny z pracodawcą

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017