Szczegóły oferty

Pracownik budowlany

Antis Przedsiębiorstwo Budowlano Konserwatorskie

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik budowlany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - umiejętności: kurs zawodu - malarz budowlany
  • kurs zawodu - malarz-tynkarz
  • Firma z 20 letnim doświadczeniem w konserwacji zabytków. Do pracodawcy mogą się również zgłaszać osoby chętne do pracy w charakterze pomocnika.

Zakres obowiązków:

  • prace budowlane na terenie Krakowa

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

kontakt telefoniczny z pracodawcą

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).