Szczegóły oferty

Pracownik budowlany do prac wykończeniowych, płytkarz

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-07-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Artykuł pracownik budowlany do prac wykończeniowych, płytkarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: wykonywanie budowlanych robót wykończeniowych
  • wykształcenie bez znaczenia, umiejętności budowlane tj. kafelkowanie, malowanie, szpachlowanie, prace wykończeniowe, bez nałogów, doświadczenie w pracach wykończeniowych, kafelkowaniu

Zakres obowiązków:

  • prace wykończeniowe przy remontach w mieszkaniach prywatnych, kafelkowanie. Miejsce wykonywania pracy Zabrza i okolice. Umowa zlecenie przez okres 2-3 miesięcy, następnie umowa o pracę.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu Pl. Krakowski 9 Zabrze 41-800 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV Kontakt telefoniczny 693 343 364 w godzinach 8.00 - 17.00.

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).