Szczegóły oferty

Pracownik budowlany

OFERTA NIEAKTUALNA

białystok, podlaskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2600 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik budowlany - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • [Inne] : obsługa sprzętu drobnego, mile widziane doświadczenie w pracy na dużych budowach

Zakres obowiązków:

  • prace ogólnobudowlane, między innymi: prace przy przewiertach sterowanych, przy budowie sieci kanalizacyjnych i rozdzielczych, obsługa sprzętu drobnego, inne prace zlecone przez pracodawcę

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku Pogodna 63/1 Białystok 15-365

Brak danych.

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).