Szczegóły oferty

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM/AL

EuroJob24

OFERTA NIEAKTUALNA

gorzów wielkopolski, lubuskie

Data dodania:
2019-06-06

Data pierwszej publikacji:
2019-04-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Artykuł PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM/AL - obrazek nagłówkowy

Firma EuroJob24 działa już na rynku od 15 lat zajmując się rekrutacją pracowników, trafnie dopasowując doświadczenie kandydata do szeroko dostępnej oferty.

Gorzów Wielkopolski
Konsultant ds rekrutacji- Angelika

Obowiązki
- Porozumiewanie się w języku niemieckim w stopniu zaawansowanym podczas kontaktu z klientem;

- Bieżące zadania związane z pracą w biurze zajmującym się HR z koniecznością używania języka niemieckiego.

Wymagania
Operatywność to mile widziana cecha!:)
Mile widziany język niemiecki nabyty podczas przebywania za granicą.

Oferujemy
Możliwość rozwoju w kadrach.

Warunki finansowe ustalane są indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej!

Serdecznie zapraszam do kontaktu pod nr telefonu: 885280850.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."