Szczegóły oferty

Pracownik biurowy

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik biurowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Pozostali pracownicy obsługi biurowej, staż: 1 lat
  • wykształcenie minimum srednie każde, powyżej 1 roku stażu pracy na stanowisku biurowym w firmie budowlanej, znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego do kontaktu z pracownikami oraz przełozonymi, znajomość kadr i przepisów Prawo Pracy, mile widziana znajomość przepisów prawa budowlanego

Zakres obowiązków:

  • obsługa biurowa pracowników oraz spółki, kontakt z Urzędami Pracy oraz Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim, nadzór nad pracownikami oraz prowadzonymi inwestycjami, obsługa poczty firmowej, archiwizacja dokumentacji, wykonywanie pozostałych poleceń przełożonych praca na umowę zlecenie od 50 do 100 godzin w miesiącu, praca w godzinach 7:00-16:00 oferta dostepna w sali E

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).