Podstawowe informacje

Pracownik biurowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 18 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik biurowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Pozostali pracownicy obsługi biurowej, staż: 1 lat
  • wykształcenie minimum srednie każde, powyżej 1 roku stażu pracy na stanowisku biurowym w firmie budowlanej, znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego do kontaktu z pracownikami oraz przełozonymi, znajomość kadr i przepisów Prawo Pracy, mile widziana znajomość przepisów prawa budowlanego

Zakres obowiązków:

  • obsługa biurowa pracowników oraz spółki, kontakt z Urzędami Pracy oraz Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim, nadzór nad pracownikami oraz prowadzonymi inwestycjami, obsługa poczty firmowej, archiwizacja dokumentacji, wykonywanie pozostałych poleceń przełożonych praca na umowę zlecenie od 50 do 100 godzin w miesiącu, praca w godzinach 7:00-16:00 oferta dostepna w sali E

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018