Podstawowe informacje

Pracownik biurowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Wołomin, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 1100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik biurowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • wypełnianie dokumentów, kontakt z rodzinami ukraińskimi, tłumaczenie dokumentów ukraińskich, przyjmowanie i rozliczanie płatności, obsługa urządzeń biurowych, (doraźna pomoc w kontakcie z dziećmi ukraińskimi)

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie Warszawska 5a Wołomin 05-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018