Szczegóły oferty

Pracownik biurowy w firmie fotograficzno-informatycznej

"Pegaz" Krzysztof Pietkiewicz

OFERTA NIEAKTUALNA

suwałki, podlaskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-14

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1050 PLN

Artykuł pracownik biurowy w firmie fotograficzno-informatycznej - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe
  • [Inne] : pełne przeszkolenie zapewnia pracodawca, wymagania: gotowość zdobywania nowej wiedzy i podnoszenia kompetencji, zaangażowanie w pracę, solidność, dokładność, umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • 1. praca przy komputerze z wykorzystaniem różnego typu programów 2. kontakt telefoniczny i osobisty z klientami 3. porządkowanie i uzupełnianie dokumentów firmowych 4. przygotowywanie ofert

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).