Szczegóły oferty

Pracownik biurowy

Sufigs SP.zo.o. oddział Nowy Sacz

OFERTA NIEAKTUALNA

tarnów, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik biurowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Admistracja systemami Windows - umiejętności: sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej, komputera, terminali płatniczych i fakturowaniem
  • Wykształcenie średnie wymagana matura, umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i samodzielnego planowania, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość materiałów budowlanych, odpowiedzialność, punktualność, rzetelność i uczciwość.

Zakres obowiązków:

  • - wysyłanie i modyfikowanie zamówień - utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami - wypisywanie WZ-tek i faktur

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).