Szczegóły oferty

Pracownik biurowy / specjalista ds. sprzedaży usług it

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania:
2019-07-21

Data pierwszej publikacji:
2019-07-19

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-19

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
2750 - 4500 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

afterweb  to firma skupiająca specjalistów związanych z reklamą w internecie. nasza oferta związana z marketingiem w wyszukiwarce należy do jednych z najlepszych w kraju. wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową:  https://afterweb.pl/

pracownik biurowy / specjalista ds. sprzedaży usług it

miejsce pracy: wałbrzych

opis stanowiska / do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • budowanie długofalowej współpracy z obecnymi klientami,
  • tworzenie raportów,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • kontakt telefoniczny i oferowanie nowoczesnych usług z zakresu it,
  • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów.

oczekujemy:

  • komunikatywności i kreatywnego podejścia w kontakcie z klientem,
  • wysokiego poziomu zaangażowania i dużej samodzielności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (system windows).

oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny,
  • przyjazną atmosferę pracy i aktywny udział w tworzeniu nowego działu w firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premię od każdej sprzedanej usługi usług (bez górnego pułapu),
  • intensywny rozwój zawodowy, możliwość zgłębianie nowinek z zakresu it,
  • stałą opiekę i wsparcie kierownika działu - szkolenia, coachingi,
  • work/life balance tj. wolne weekendy, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bez nadgodzin.

prosimy o dopisanie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity dz. u. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.