Szczegóły oferty

Pracownik biurowy

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł pracownik biurowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Pozostali pracownicy obsługi biurowej, staż: 1 lat

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie pism
  • prowadzenie dokumentacji biurowej (również w języku angielskim)
  • telefoniczne udzielanie informacji
  • obsługa poczty tradycyjnej oraz elektronicznej
  • obsługa klientów zagranicznych.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131A Ożarów Mazowiecki 05-850 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).