Podstawowe informacje

Pracownik biurowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 1500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik biurowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - pożądane
  • średnie zawodowe - pożądane - języki obce: chiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji firmowej, kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, kontrahentami w Chinach, obsługa urządzeń biurowych, zaopatrywanie biura w niezbędne rzeczy-składanie zamówień, rozliczanie wydatków, wykonywanie innych poleceń przełożonych.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: obsługa korespondencji firmowej, kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, kontrahentami w Chinach, obsługa urządzeń biurowych, zaopatrywanie biura w niezbędne rzeczy-składanie zamówień, rozliczanie wydatków, wykonywanie innych poleceń przełożonych.

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.06.2018