Szczegóły oferty

Pracownik biurowy

OFERTA NIEAKTUALNA

piaseczno, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 1500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik biurowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - pożądane
  • średnie zawodowe - pożądane - języki obce: chiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji firmowej, kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, kontrahentami w Chinach, obsługa urządzeń biurowych, zaopatrywanie biura w niezbędne rzeczy-składanie zamówień, rozliczanie wydatków, wykonywanie innych poleceń przełożonych.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: obsługa korespondencji firmowej, kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, kontrahentami w Chinach, obsługa urządzeń biurowych, zaopatrywanie biura w niezbędne rzeczy-składanie zamówień, rozliczanie wydatków, wykonywanie innych poleceń przełożonych.

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).