Podstawowe informacje

Pracownik biurowy

ST. RĄBAŁA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Pelplin, Pomorskie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik biurowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - pożądane
  • średnie zawodowe 4-letnie - pożądane
  • posiadanie uprawnień: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna - pożądane - umiejętności: Obsługa pakietu MS OFFICE
  • Obsługa komputera
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, staż: 1 lat - pożądane

Zakres obowiązków:

  • -Przyjmowanie zamówień, obsługa Klienta -Fakturowanie, wydawanie towaru -Możliwość zakwaterowania i wyżywienia, -Czasy prac ( 3:00-11:00
  • 7:00-15:00) -Kontakt: telefon 664-125-562, 506-761-005
  • 58 536-18-08, -Kontakt e-mail: ksiegowosc@masarnia-bielawki.pl

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017