Szczegóły oferty

Pracownik biurowy OfPr/18/1388

OFERTA NIEAKTUALNA

limanowa, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-06-03

Data pierwszej publikacji:
2018-06-01

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł pracownik biurowy OfPr/18/1388 - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe - pożądane
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat. B - pożądane
  • mile widziane doświadczenie Doposażenie stanowiska pracy FP - podmiana

Zakres obowiązków:

  • prace biurowe, przygotowywanie ofert przetargowych, obsługa komputera

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy Limanowa J.Marka 9 Limanowa 34-600 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie Doposażenie stanowiska pracy FP - podmiana Kontekt bezpośrednio do pracodawcy: Firma Usługowa "KOPAREX" Pisarzowa, tel. 604 607 471

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).