Podstawowe informacje

pracownik biurowy OfPr/18/1388

Limanowa, Małopolskie

Data publikacji:
01-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
15-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik biurowy OfPr/18/1388

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe - pożądane
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat. B - pożądane
  • mile widziane doświadczenie Doposażenie stanowiska pracy FP - podmiana

Zakres obowiązków:

  • prace biurowe, przygotowywanie ofert przetargowych, obsługa komputera

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy Limanowa J.Marka 9 Limanowa 34-600 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie Doposażenie stanowiska pracy FP - podmiana Kontekt bezpośrednio do pracodawcy: Firma Usługowa "KOPAREX" Pisarzowa, tel. 604 607 471

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018