Podstawowe informacje

pracownik biurowy - obsługa kancelarii komorniczej

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W OŚWIĘCIMIU MAŁGORZATA BOCIĄGA-SZOT

OFERTA NIEAKTUALNA

Oświęcim, Małopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik biurowy - obsługa kancelarii komorniczej

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat)
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii komorniczej. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 1 miesiąca, po okresie próbnym możliwość dalszej współpracy, praca w systemie jednozmianowym od 7:30 do 15:30 (poniedziałek, środa, czwartek), od 7:30 do 16:30 (wtorek)
  • od 7:30 do 14:30 (piątek).

Zakres obowiązków:

  • prace biurowe w kancelarii komorniczej

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018