Szczegóły oferty

Pracownik biurowy

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik biurowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie, typ: ekonomiczne - umiejętności: Obsługa komputera - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • doświadczenie w pracy biurowej

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji księgowych

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie Słowackiego 8 Chrzanów 32-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie z PUP - prace interwencyjne dla osób do 30 r.ż.

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).