Podstawowe informacje

Pracownik biurowy

PAKOS PIOTR NIEMIEC

OFERTA NIEAKTUALNA

Kościelna Wieś, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik biurowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: UMIEJĘTNOŚCI HANDLOWE
  • ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA
  • Wykształcenie średnie, komunikatywność, w soboty praca od 8-14

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, wprowadzanie danych, odbieranie telefonów.

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na podany adres email

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018