Szczegóły oferty

Pracownik biurowy-elastyczny czas pracy-student/ka

Kadry

OFERTA NIEAKTUALNA

toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2019-04-10

Data pierwszej publikacji:
2019-04-02

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-24

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Praktykant / stażysta

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł pracownik biurowy-elastyczny czas pracy-student/ka - obrazek nagłówkowy

Zakres obowiązków:

- Odbieranie telefonów zgodnie ze standardami firmy.

- Uzupełnianie dokumentacji ( EXCEL, WORD).

- Przygotowywanie raportów i zestawień.

- Przygotowywanie materiałów ksero.

- Koordynowanie informacji.

- Dbałość o wizerunek i czystość w szkole.

- Wykonywanie innych prac biurowo-administracyjnych.

- Współpraca z pracownikami, uczniami oraz rodzicami.

Wymagania:

- Znajomość Word, Excel, Outlook.

- Dokładność, systematyczność oraz zaangażowanie w powierzone zadania.

- Wysoka kultura osobista i poczucie humoru.

- Znajomość języka angielskiego minimum poziom B1, warunek konieczny ( międzynarodowe środowisko pracy).

- Chęć rozpoczęcia pracy od zaraz.

- Konieczny aktywny status osoby uczącej się – studia zaoczne ( IV, V rok).

Oferujemy:

- Zdobycie cennego doświadczenia w aktywnym środowisku pracy ( praca z ludźmi i zadaniami ).

- Różnorodne zadania do wykonywania.

- Szkolenia z powierzonych obowiązków.

- Przyjazną atmosferę.

- Ruchomy i elastyczny czas pracy.

- Umowę zlecenie z możliwością przedłużenia i dłuższej współpracy.