Podstawowe informacje

Pracownik biurowy

MARIOLA PODLEWSKA ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "GUSTO"

OFERTA NIEAKTUALNA

Działoszyn, Łódzkie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik biurowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Wykształcenie: średnie lub wyższe, biegła obsługa urządzeń biurowcych, dobra znajomość języka angielskiego, podstawy księgowości, odpowiedzialność, doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów, zamówienia, wydawanie towaru, segregowanie dokumentów.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, świadectwa pracy

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 23.06.2018