Podstawowe informacje

Pracownik biurowy ds. zamówień publicznych

Enmedia Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
02-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
01-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik biurowy ds. zamówień publicznych

> Miejsce pracy: Poznań

Firma Enmedia Sp. z o.o. specjalizująca się w  zamówieniach publicznych i optymalizacji kosztów energii i gazu poszukuje pracownika do obsługi klientów firmy w zakresie przygotowywania dokumentacji przetargowej.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentacji zakupu energii elektrycznej i gazu dla klientów spółki,
  • kontaktowanie się z klientami spółki,
  • wysyłanie ofert oraz projektów umów o współpracy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Office, przede wszystkim Excela,
  • umiejętność pracy z liczbami,
  • systematyczność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność,
  • umiejętność prowadzenia rozmów i nawiązywanie bardzo dobrych relacji z klientami spółki.

Oferuję:

  • wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • wdrożenie do pracy,
  • pracę od pon. do pt. od godz. 8.00-16.00,
  • pracę stacjonarna w biurze.

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.11.2018