Podstawowe informacje

pracownik biurowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Dolnośląskie

Data publikacji:
09-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik biurowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • kontakt osobisty na ul. Mickiewicza 67 a w godz. od 14-15, od poniedziałku do piątku, CV, obsługa podstawowych programów komputerowych, wypełnianie faktur VAT

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta, tworzenie cennikow, wprowadzanie zamówień, wystawianie faktur

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie Piaskowa 1 Głogów 67-200

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017