Szczegóły oferty

Pracownik biurowy

OFERTA NIEAKTUALNA

dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-09

Data pierwszej publikacji:
2017-10-09

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł pracownik biurowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • kontakt osobisty na ul. Mickiewicza 67 a w godz. od 14-15, od poniedziałku do piątku, CV, obsługa podstawowych programów komputerowych, wypełnianie faktur VAT

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta, tworzenie cennikow, wprowadzanie zamówień, wystawianie faktur

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie Piaskowa 1 Głogów 67-200

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).