Podstawowe informacje

Pracownik biurowy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "JOLBRO" IGOR BRONNE

OFERTA NIEAKTUALNA

Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik biurowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kategorii B - umiejętności: biegła obsługa komputera
  • znajomość pakietu MS Office
  • Wymagana znajomość topografii miasta Dabrowa Górnicza.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa biurowa firmy.

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

- CV - dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018