Podstawowe informacje

Pracownik biurowo - administracyjny /tłumacz języka niemieckiego -OfPr/18/0745

"INTOP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Rychtal, Wielkopolskie

Data publikacji:
29-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3696 PLN

Praca - Pracownik biurowo - administracyjny /tłumacz języka niemieckiego -OfPr/18/0745

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: dobra zadaniowa organizacja pracy
  • dyspozycyjność do wyjazdów za granicę (kontrakt ok. 6 - 10 m-cy)
  • mile widziane doświadczenie w przygotowaniu dokukumentów do wystawiania wniosków A1
  • wysokie zdolności planowania - pożądane - języki obce: niemiecki - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry

Zakres obowiązków:

  • - prace administracyjno - biurowe, -wsparcie działu jakości ( kontrole spawania, malowania i dokumentacji jakościowej prowadzonych prac), -tłumaczenie podczas spotkań z klientem, -tłumaczenie na budowie, spraw bieżących pomiędzy pracownikami, kierownikiem budowy i innymi firmami na budowie, -tłumaczenie kontraktów- dokumentacja techniczna i komercyjna, -tłumaczenie dokumentacji BHP, -tłumaczenie korespondencji od klienta, podwykonawców i dostawców, - tłumaczenie protokołów ze spotkańw związku z projektem, - tłumaczenie podczas spotkań zarządu z klientem, - tłumaczenie na budowie, spraw bieżących pomiędzy pracownikami, kierownikiem budowy i innymi firmami na budowie, - organizacja zakwaterowania i podróży dla pracowników, - organizacja materiału i narzędzi do pracy na budowie

Aplikowanie:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.06.2018