Podstawowe informacje

Pracownik akwakultury

GLOBAL FISH Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2775 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik akwakultury

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Wykształcenie bez znaczenia, min. rok stażu pracy, mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Praca przy hodowli łososia atlantyckiego, kontrola i utrzymywanie parametrów wody, dbanie o dobrostan ryb oraz ikry, obsługa urządzeń produkcyjnych. Wysokość wynagrodzenia od 2775 zł/brutto. Praca w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-14.00. Kontakt osobisty lub telefoniczny w godz. 09.00-15.00.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018