Szczegóły oferty

Pracownik administracyjny

OLMET SP. Z O.O. S.K

OFERTA NIEAKTUALNA

rybnik, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 352800 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pracownik administracyjny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące - umiejętności: obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa komputera
  • obsługa kas fiskalnych

Zakres obowiązków:

  • Wymagane wykształcenie średnie, doświadczenie powyżej 3 lat, znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych, kas fiskalnych. Charakterystyka pracy: obsługa klienta. Godziny pracy oraz wynagrodzenie do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny oraz e-mailowy rybnik@olmet.pl

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).