Szczegóły oferty

Pracownik administracyjny biura budowy

Randstad Polska sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

dąbrowa górnicza, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-06

Data wygaśnięcia:
2018-06-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 4000 PLN

Artykuł pracownik administracyjny biura budowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat. B - pożądane - umiejętności: Udokumentowane doświadczenie w zawodzie, staż: 3 miesięcy - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • efektywna obsługa biura budowy, bieżąca współprca z dostawcami usług zewnętrznych(zamawianie i weryfikowanie materiałów budowlanych), dbanie o prawidłowy obieg dokumentów biura budowy, wspomagnie kierownictwa w pracach administracyjnych, przygotowywanie zestawień oraz raportow na potrzeby biura,terminowa realizacja zadań przy zachowaniu standardów firmy oraz wysokiego poziomu

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).