Podstawowe informacje

pracownik administracyjny biura budowy

Randstad Polska sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Dąbrowa Górnicza, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pracownik administracyjny biura budowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kat. B - pożądane - umiejętności: Udokumentowane doświadczenie w zawodzie, staż: 3 miesięcy - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • efektywna obsługa biura budowy, bieżąca współprca z dostawcami usług zewnętrznych(zamawianie i weryfikowanie materiałów budowlanych), dbanie o prawidłowy obieg dokumentów biura budowy, wspomagnie kierownictwa w pracach administracyjnych, przygotowywanie zestawień oraz raportow na potrzeby biura,terminowa realizacja zadań przy zachowaniu standardów firmy oraz wysokiego poziomu

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.06.2018