Szczegóły oferty

Pracownik administracyjno-techniczny, K/M, (j.rosyjski lub j. angielski)

E 100 POLSKA SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2017-09-21

Data pierwszej publikacji:
2017-09-21

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3500 PLN

Artykuł Pracownik administracyjno-techniczny, K/M, (j.rosyjski lub j. angielski) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące - języki obce: rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane - inne zawody: Pozostali specjaliści do spraw administracji i rozwoju, staż: 1 lat
  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • doświadczenie zawodowe: 1 rok
  • znajomość języków obcych: komunikatywna znajomość j. rosyjskiego lub j. angielskiego
  • zakres obowiązków: wykonywanie obowiązków administracyjno technicznych, wykonywanie drobnych napraw, realizacja podróży biznesowych, zadania zlecone przez Kierownika działu administracji
  • Praca jednozmianowa w godz. 8:00 16:00. Zgłoszenia na adres e-mail: praca@e100.pl

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).