Podstawowe informacje

Pracownik administracyjno-biurowy

SABA Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pracownik administracyjno-biurowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: administracyjne - umiejętności: obsługa urządzeń biurowych
  • mile widziane doświadczenie, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentów, obsługa telefoniczna biura. Współpraca ze wszystkimi działami firmy. Obsługa gości i spotkań odbywających się w firmie.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018