Szczegóły oferty

Pracownik administracyjno-biurowy

NTEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

gliwice 1, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2400 PLN

Artykuł Pracownik administracyjno-biurowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - umiejętności: Obsługa komputera - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane - inne zawody: Technik prac biurowych*

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe
  • mile widziany staż pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • zakres obowiązków: praca z programami Subiekt GT
  • obsługa zewnętrznego systemu sprzedaży (VPM) w zakresie wprowadzania i edycji danych oraz przygotowywania zamówień do realizacji
  • obsługa klientów (Allegro, OLX)
  • obsługa urządzeń biurowych
  • pomoc przy tworzeniu oraz aktualizacji specyfikacji nowych produktów
  • jedna zmiana
  • miejsce pracy: Gliwice

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt osobisty, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).