Szczegóły oferty

Pracownik administracji

ReadyBathroom Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

legnica, dolnośląskie

Data dodania:
2020-03-23

Data pierwszej publikacji:
2020-03-18

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Firma Ready Bathroom Sp. z o.o. zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek modułowych na rynek Skandynawski, Fiński oraz Belgijski poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik administracyjny

Główne obowiązki:
• opracowywanie projektów, regulaminów wewnętrznych
• projektowanie i nadzór nad funkcjonowaniem systemu obiegu informacji w firmie
• sporządzanie umów dla firm podwykonawczych, zmian do tych umów, prowadzenie ewidencji umów
• kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi, (kontakt z firmami zewnętrznymi w celu uzgodnień warunków współpracy, np. gazownia, elektrownia, telekomunikacja, firmy serwisujące itp.)
• ubezpieczenia majątkowe, OC, AC
• zarządzanie flotą samochodową
• obsługa kancelaryjna firmy
• opracowywanie obowiązującej sprawozdawczości (sprawozdania niefinansowe)

Wymagania:

• znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft
• wykształcenie min. średnie
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
• system premiowy
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ready Bathroom sp. z o. o. podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.”
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Ready Bathroom sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.