Podstawowe informacje

Prace pomocnicze w księgowości

DRZYZGA LOGISTICS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Katowice, Śląskie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Prace pomocnicze w księgowości

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wykształcenie średnie ekonomiczne. Doświadczenie nie jest wymagane. Kontakt osobisty w godzinach: 8:00-16:00 lub e-mail: agnieszka.pawelec@drzyzga-lg.pl średnie zawodowe, typ: ekonomiczne
  • wykształcenie średnie ekonomiczne. Doświadczenie nie jest wymagane.

Zakres obowiązków:

  • - Przyjmowanie poczty i obsługa poczty elektronicznej, przyjmowanie i sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym faktur zakupowych oraz wystawianie faktur sprzedażowych. Obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta. Sprawdzanie rejestrów VAT, inne prace zlecone przez zleceniobiorcę. - Wynagrodzenie: 14,00 zł/brutto/godzinę. Praca na umowę zlecenie na 1 rok. - Zlecenie: 8:00-16:00.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

CV - Kontakt osobisty w godzinach: 8:00-16:00 lub e-mail: agnieszka.pawelec@drzyzga-lg.pl

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017