Podstawowe informacje

Praca na pełen etat, umowa o pracę:obsługa klienta Wągrowiec

KbtiPoland

Wągrowiec, Wielkopolskie

Data publikacji:
18-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Praca - Praca na pełen etat, umowa o pracę:obsługa klienta Wągrowiec

Opis oferty pracy:

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta poszukuje osób do obsługi klienta.

Miejsce pracy: Salon sieci PLAY

Obowiązki:
Obsługa klientów w salonie Play

Wymagania:
Umiejętność współpracy w grupie
Znajomość obsługi komputera
Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
Atrakcyjne wynagrodzenie
Motywacyjny system premiowy
Szkolenia wstępne, produktowe oraz sprzedażowe

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.