Szczegóły oferty

Praca na fermie trzody chlewnej

I-Work agencja zatrudnienia

OFERTA NIEAKTUALNA

weert

Data dodania:
2018-10-21

Data pierwszej publikacji:
2018-10-20

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Zarobki:
do 50 EUR

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

Weert

Obowiązki
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika farmy z trzodą chlewną, wszelkiego rodzaju prace na farmie ze świnkami.

Wymagania

  • podstawowa znajomość j.angielskiego lub holenderskiego
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na farmie
  • chęci do pracy

Oferujemy

  • kontrakt na fazie A, oraz przejście na kontrakt bezpośrednio u pracodawcy
  • stałą pracę
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • wynagrodzenie płatne tygodniowo
  • stawki dla osób bez doświadczenia 9,81€
  • stawki dla osób z doświadczeniem od 12.90 do 14,70€

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz lub
kontakt pod nr tel. + 48 668 726 426 lub +48793193049
lub rejestrację na stronie i-work.pl

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.