Podstawowe informacje

Praca dla Mechanika w Emsbüren (Niemcy)

Truck Service Oderland

OFERTA NIEAKTUALNA

Słubice, Lubuskie

Data publikacji:
08-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-07-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Praca dla Mechanika w Emsbüren (Niemcy)

Opis oferty pracy:

Szukamy doświadczonych kandydatów do pracy w naszym warsztacie samochodowym w Holandii a w przyszłości w Niemczech na stanowisku:

Mechanik samochodów ciężarowych (Holandia)
Obowiązki:
- Rozpoznawanie problemów mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
- Wykonywanie przeglądów okresowych ciężarówek i naczep,
- Bieżące diagnozowanie i usuwanie usterek,
- Wymiana płynów , hamulców, sprzęgła, opon
- Naprawa plandek
- Spawanie, naprawa cześci karoserii aut i naczep
- Usuwanie drobnych usterek w trudnych warunkach (np. na drodze)

Wymagania:
- Doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych lub sprzętu ciężkiego,
- Ukończona szkoła zawodowa o profilu mechanik pojazdów mechanicznych,
- gotowosc do wyjazdu ,(2 tyg.praca-4dni wolne)
- Komunikatywność
- Prawo jazdy kat.B oraz C

Oferujemy:
- Pracę na stale ,w stabilnej firmie
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- Bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 0049 336 08 82 174 lub @: @
(załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Kontakt:
TSO Truck Service Oderland GmbH
ExpoPark 7
15236 Jacobsdorf
tel. 0049/3360882174