Szczegóły oferty

PP/ Technolog

Weldstal

OFERTA NIEAKTUALNA

wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 4000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł PP/ Technolog - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - pożądane
  • doświadczenie w dziale technologicznym na podobnym stanowisku pracy czytanie i tworzenie dokumentacji technologicznej, znajomość obsługi programów typu CAD

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie technologii produkcji konstruklcji stalowych, kalkulacja ofert, tworzenie zapotrzebowań na materiały, nadzór nad przebiegiem procesu produkcji.

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: Cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).