Podstawowe informacje

Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

OFERTA NIEAKTUALNA

Przemyśl, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Praca - Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: OBSŁUGA TAŚMY PRODUKCYJNEJ
  • OBSŁUGA MASZYN PRODUKCYJNYCH
  • BRAK PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH - inne zawody: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Zakres obowiązków:

  • WYKONYWANIE PRAC PROSTYCH I PORZĄDKOWYCH, WYKONYWANIE PRAC PRZYGOTOWAWCZYCH , OBSŁUGA TAŚMY PRODUKCYJNEJ, PRACA W DELEGACJI, PRACA W WYMUSZONEJ POZYCJI-STOJĄCEJ, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚC OBSŁUGI TAŚMY PRODUKCYJNEJ, OBSŁUGA MASZYN PROCESU PRODUKCYJNEGO, BRAK PRZECIWWSKAZAŃ LEKARSKICH DO PRACY PRACA OD 8-22 PRACA NA TERENIE SZCZECINA I TERENIE CAŁEGO KRAJU(DELEGACJE) GIEŁDA PRACY W DNIU 25.05.2018 GODZ 12:00 SALA 278

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

BRAK

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018