Szczegóły oferty

Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

OFERTA NIEAKTUALNA

częstochowa, śląskie

Data dodania:
2017-05-16

Data pierwszej publikacji:
2017-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-03-12

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2000 PLN

Artykuł Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • pomaturalne/policealne
  • średnie ogólnokształcące
  • gimnazjalne
  • wyższe (w tym licencjat)
  • podstawowe
  • średnie zawodowe
  • Mile widziane osoby z umiejętnościmi budowlanymi oraz z doświadczeniem hydraulicznym

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej wentylacji, klimatyzacji

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie Szymanowskiego 15 Częstochowa 42-217

skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).