Podstawowe informacje

Pozostali pracownicy obsługi biurowej

OFERTA NIEAKTUALNA

Siemiatycze, Podlaskie

Data publikacji:
15-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pozostali pracownicy obsługi biurowej

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: znajomość programów biurowych word exel

Zakres obowiązków:

  • - bieżące wsparcie pracy działu zakupów - zbieranie dokumentacji od dostawców - bieząca obsługa dokumentów i faktur - tworzenie zestawień i rejestrów

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach Legionów Piłsudskiego 3 Siemiatycze 17-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracy e-mail z pracodawcą malgorzata.ziabek@rauch.cc

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 14.06.2018