Podstawowe informacje

Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

OFERTA NIEAKTUALNA

Zakopane, Małopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Praca - Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: prawnicze

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów decyzji i prowadzenie spraw dotyczącyc: aktywizacji i modernizacji operatu ewidncji gruntów i budynków, zmiany klasyfikacji gruntów, rozgraniczenia gruntów pokrytych wodami płynącymi, podział różnych nieruchomości hipotecznych, ograniczenie przeznaczenia gruntów na cele nierolnicze i nieleśne. Przygotowywanie pism i korespondencji w ramach właściwości rzeczowej wydziału.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem Ks. Stolarczyka 14 Zakopane 34-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

nie wymaga

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.06.2018