Podstawowe informacje

Pomocnik tynkarza

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomocnik tynkarza

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe
  • gimnazjalne - dodatkowe
  • zasadnicze zawodowe - dodatkowe - inne zawody: Pomocniczy robotnik budowlany, staż: 3 miesięcy
  • wykształcenie minimum podstawowe, minimum 3 miesiące stażu pracy na stanowisku, brak przeciwwskazań zdrowotnych do dźwigania ciężarów do 25 kg

Zakres obowiązków:

  • pomoc tynkarzowi zajmującemu sie nakładaniem warstw tynkarskich na ściany, stropy budowli, sporządzanie zapraw tynkarskich, przygotowanie ścian do tynkowania, oklejanie okien oraz zabezpieczanie przed ewentualnym uszkodzeniem lub zabrudzeniem, proste prace budowlane praca na umowę na czas nieokreślony, praca jednozmianowa w godzinach 8:00-15:00 oferta dostepna w sali D

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018