Podstawowe informacje

Pomocnik produkcji

OFERTA NIEAKTUALNA

Suwałki, Podlaskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Pomocnik produkcji

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - pożądane - umiejętności: obsługa komputera - inne zawody: Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna, staż: 1 miesięcy
  • Doświadczenie w zawodzie co najmniej 1 miesiąc. Umiejętność obsługi maszyn do obróbki drewna, zdolności manualne, urządzeń VACUM (dźwignia sterowana numerycznie do przenoszenia i magazynowania zapakowanych paczek), zszywarki, gwoździarki.

Zakres obowiązków:

  • Podstawianie/odstawianie materiałów, podawanie/odbieranie elementów, przynoszenie/odnoszenie środków produkcji, ustawianie maszyn i urządzeń, przeprowadzanie drobnych napraw i konserwacji maszyn, nadzór nad jakością produkowanch elementów.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach Kościuszki 71a Suwałki 16-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Giełda Pracy w dniu 28.05.2018r. g. 10.00 w PUP w Suwałkach.

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.08.2018