Szczegóły oferty

Pomocnik posadzkarza

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2017-11-03

Data pierwszej publikacji:
2017-11-03

Data ostatniej aktualizacji:
2017-12-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł pomocnik posadzkarza - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna - umiejętności: obsługa maszyn szlifierskich - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Posadzkarz, staż: 5 lat

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie posadzek na żywicach epoksydowych, , poliuretanowych i netakrylowych, wykonywanie posadzek opartych na różnych technologiach, tj. posadzki zacierane, wylewane, zbrojone matami szklanymi

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131 A Ożarów Mazowiecki 05-850

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).