Podstawowe informacje

pomocnik posadzkarza

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
03-11-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - pomocnik posadzkarza

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: książeczka sanitarno-epidemiologiczna - umiejętności: obsługa maszyn szlifierskich - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - inne zawody: Posadzkarz, staż: 5 lat

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie posadzek na żywicach epoksydowych, , poliuretanowych i netakrylowych, wykonywanie posadzek opartych na różnych technologiach, tj. posadzki zacierane, wylewane, zbrojone matami szklanymi

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131 A Ożarów Mazowiecki 05-850

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017