Szczegóły oferty

Pomocnik piekarza

PIEKARNIA-CUKIERNIA

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomocnik piekarza - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wykształcenie średnie zawodowe. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 58 557 82 66

Zakres obowiązków:

  • Pomoc piekarzowi, czyszczenie blaszek.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Brak danych.

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 58 557 82 66 Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 58 557 82 66

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).