Szczegóły oferty

Pomocnik operatora

Bruk-Bet

OFERTA NIEAKTUALNA

Tarnów

Data dodania:
2018-07-19

Data pierwszej publikacji:
2018-07-19

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-27

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Pomocnik operatora - obrazek nagłówkowy

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

Zadania na stanowisku (Zależnie od przydzielonego stanowiska pracy):

Kontrola i sterowanie urządzeniami produkcyjnymi
Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
Kontrola jakości i selekcja gotowych produktów

Od kandydatów oczekujemy:

Motywacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki
Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dużym atutem będzie:

Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych lub/i suwnic
umiejętności mechaniczne (np. uprawnienia spawalnicze)

Oferujemy:

Umowa o pracę (pełny etat)
Zarobki brutto (Podstawa + premia) w przedziale 3000-4000 zł
Możliwość podnoszenia kwalifikacji (przyuczenia, kursy, szkolenia)
Stabilność zatrudnienia

BRUK-BET Sp. Z o.o.