Szczegóły oferty

Pomocnik operatora maszyn

OFERTA NIEAKTUALNA

elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania:
2017-10-10

Data pierwszej publikacji:
2017-10-10

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomocnik operatora maszyn - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • Doświadczenie w zawodzie 2 lata w ostatnim czasie.

Zakres obowiązków:

  • branża drzewna- pomocnik operatora maszyn stolarskich Praca na trzy zmiany 06:00 do 14:00
  • 14:00 do 06:00
  • 22:00 - 06:00 . Praca ul. Piławska Podawanie i odbiór elementów mebli. Układanie zgodnie z asertymentem i kolorem. Okres wykonywania pracy 3 lata.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu Saperów 24 Elbląg 82-300

Cv - wczesniej kontakt telefoniczny 552365332

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).