Szczegóły oferty

Pomocnik montera instalacji elektrycznych i teletechnicznych

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2017-06-01

Data pierwszej publikacji:
2017-06-01

Data ostatniej aktualizacji:
2018-03-12

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł pomocnik montera instalacji elektrycznych i teletechnicznych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - pożądane
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: uprawnienia SEP do 1 kV - pożądane - umiejętności: PRAWO JAZDY KAT. B - pożądane

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie kablowania dla sieci komputerowych, telekomunikacyjnych, enrgetycznych, alarmowych (p.poż, CCTV, kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy)

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu Czarnieckiego 9 Poznań 61-538

W celu zgłosenia należy dostarczyć: skierowanie, cv

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).