Podstawowe informacje

pomocnik magazyniera

ITALMEX Warszawa Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 18 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - pomocnik magazyniera

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe - inne zawody: Robotnik magazynowy, staż: 1 lat
  • WYKSZTAŁCENIE: średnie zawodowe. DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 1 rok. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pomoc w pracach magazynowych. WYMIAR CZASU PRACY: niereguralny czas pracy tj. w zależności od potrzeb, praca w godzinach 8-16. ZGŁOSZENIA: cv na e-mail italmex@italmex.pl, telefonicznie 22-533-19-30

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018