Podstawowe informacje

Pomocnik lakiernika

OFERTA NIEAKTUALNA

Olesno, Opolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 3300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomocnik lakiernika

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - inne zawody: Lakiernik wyrobów drzewnych
  • Chęć uczenia się, komunikatywność, sumienność zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie elementów do lakierowania, lakierowania, obsługa urzadzeń lakierniczych, dbanie o jakość produktów, współpraca z zespołem

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie Dworcowa 4 Olesno 46-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie z PUP

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018