Podstawowe informacje

Pomocnik kucharza

OFERTA NIEAKTUALNA

Wołomin, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pomocnik kucharza

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Pozostali kucharze, staż: 6 miesięcy
  • umiejętności organizacyjne, sprawność manualna, fizyczna

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie stanowiska pracy kucharzy, krojenie , obieranie warzyw, owoców, przygotowywanie półproduktów, wykonywanie potraw z poleceń kucharza, utrzymywanie w czystości kuchni, zaplecza sanitarnego, mycie naczyń, czyszczenie sprzętów, stołów itp.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie Warszawska 5a Wołomin 05-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018