Szczegóły oferty

Pomocnik kucharza

OFERTA NIEAKTUALNA

wołomin, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Pomocnik kucharza - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Pozostali kucharze, staż: 6 miesięcy
  • umiejętności organizacyjne, sprawność manualna, fizyczna

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie stanowiska pracy kucharzy, krojenie , obieranie warzyw, owoców, przygotowywanie półproduktów, wykonywanie potraw z poleceń kucharza, utrzymywanie w czystości kuchni, zaplecza sanitarnego, mycie naczyń, czyszczenie sprzętów, stołów itp.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie Warszawska 5a Wołomin 05-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).